14 marca, 2023

CZERWCOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ!

MMTS Kwidzyn i Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z klas 4-8 szkół podstawowych z Miasta i Gminy Kwidzyn na Turniej Piłki Ręcznej U11-U15, który odbędzie się 3 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00. Wydarzenie zostanie przeprowadzone we współpracy z Miastem Kwidzyn w ramach projektu, którego głównym partnerem jest GAZ-SYSTEM.

W ramach projektu odbędą się zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej oraz otwarte treningi dla dzieci i młodzieży przeprowadzone przez zawodników i trenerów MMTS-u Kwidzyn. Po zajęciach ogólnorozwojowych zostaną rozegrane mecze w poszczególnych grupach i kategoriach wiekowych. Po zakończeniu turnieju nastąpi rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników. Celem wydarzenia jest popularyzacja piłki ręcznej wśród mieszkańców Miasta oraz Gminy Kwidzyn.

Osoby/Grupy zainteresowane udziałem w turnieju prosimy o zgłaszanie swojego udziału za pośrednictwem adresu mailowego biuro@mmts.pl bądź pod numerem telefonu 500-324-440

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 maja!

Kibicuj nam także
w social mediach

Facebook Twitter Instagram TikTok