19 lipca, 2022

Czarno-czerowni rozpoczynają okres przygotowawczy

ZAWODNICY MMTS-U KWIDZYN ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2022/2023. ZA NAMI PIERWSZY TRENING PODCZAS KTÓREGO ZOBACZYLIŚMY KILKA NOWYCH JAK I NOWYCH-STARYCH TWARZY.

Po sukcesie w zakończonym sezonie, zawodnicy rozjechali się na zasłużone wakacje. To co dobre, jednak szybko mija i nim się obejrzeliśmy, rozpoczynamy kolejny etap przygotowań do nadchodzącego sezonu.

Podczas poniedziałkowego treningu mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w koszulce MMTS-u nowych zawodników, którzy dołączyli do zespołu – Łukasza Zakrete, Roberta Kamyszka, Oliwiera Chruściela, Filipa Wawrzyniaka oraz Filipa Jarosza, który niedawno przeszedł operacje barku i trenował indywidualnie razem z Patrykiem Grzenkowiczem, który z powodu lekkiego urazu również jest w trakcie rehabilitacji.

Kolejnym z zawodników, który dołączył do drużyny jest Michał Potoczny, jednak ten wrócił do MMTS-u po rocznej rozłące, podczas której reprezentował barwy Norweskiego Kristiansand. W podobnej sytuacji znalazł się nowy trener czarno-czerwonych – Bartłomiej Jaszka, który również wraca do zespołu po rocznej przerwie.

Kibicuj nam także
w social mediach

Facebook Twitter Instagram TikTok